De Moor Wijnbox Juni 🍷

Je maandelijkse ontdekkingsreis in wijn

Bij De Moor draait alles om genieten. En daar hoort wijn bij. Maar niet zomaar wijn. Wij selecteren elke maand een bijzonder assortiment flessen dat past bij het seizoen, de momenten die we samen vieren en onze liefde voor smaak.

Ontdek de maandelijkse De Moor Wijnbox van juni gevuld met ontdekkingen. Geselecteerd door onze sommelier Carolien. Geproefd en goedgekeurd door ons team. Elke maand opnieuw een selectie om samen te ontdekken.

BESTEL JE WIJNBOX VOOR JUNI

1904e0ee 0eb2 4608 7ef3 7534e5d351f2

 

Wat is dat, zo’n maandelijkse wijnbox?

Elke maand stelt onze sommelier een selectie samen die perfect past bij het seizoen en de gerechten van dat moment. Niet zomaar een willekeurige selectie, maar wijnen die we zelf graag op tafel zetten.

☀️ Frisse rosé’s en gekoeld rood in de zomermaanden
🦪 Passende wijnen bij seizoensgerechten zoals mosselen of asperges
🔥 Heerlijke BBQ-wijnen of elegant rood bij wild… alles op het geschikte moment

Die selectie bundelen we voortaan in één box: de maandelijkse De Moor Wijnbox. Altijd met passie gekozen, nooit willekeurig.

 

Wat mag je verwachten?

Elke box bevat:

✔️ 4 tot 8 zorgvuldig gekozen wijnen
✔️ Afgestemd op het seizoen en bijpassende gerechten
✔️ Technische fiches met proefnotities, uitleg en suggesties voor foodpairing
✔️ Ongeveer €100 per box
✔️ Elke maand vrij te kiezen — geen abonnement of verplichting

Je ziet vooraf welke wijnen in de box zitten. Heb je zin om mee te proeven?

 

De Wijnbox van Juni 🌸

Met de zomer in aantocht kozen we voor wijnen met een focus op rosé en wijnen die perfect passen bij de zomerse temperaturen, BBQ en visgerechten.

  1. Près de Gand chardonnay extra brut: Nieuwe Belgische Bubbel. Ideaal als aperitief of bij oesters.
  2. Terre Dieu Rosé: Frisse, fruitige en zomerse rosé. Heel toegankelijk. Lekker bij couscous of salade Niçoise.
  3. Chivite Las Fincas RosadoGastronomische rosé. Heerlijk bij sushi, zeevruchten, salade geitenkaas of bij gamba’s op de grill.
  4. Les Grands Cèdres Rosé d’Anjou: Drink deze zoete rosé wijn bij hapjes met zalm of foie gras, bij Aziatische gerechten of zelfs bij appeltaart als dessert.
  5. La Passione Segreta Bianco: Italiaanse witte wijn met fruitige en florale aroma’s. Frisse, harmonieuze smaak. Heerlijk bij visgerechten en wit vlees.
  6. Cà dei Frati I Frati Lugana BiancoFrisse, elegante en expressieve witte wijn met florale aroma’s. Vol en harmonieus, met crispy zuurtjes en een ziltige toets. Combineer met verfijnde voorgerechten en diverse visgerechten.
  7. Gran Maestro Appassimento Rosso: Een volle, soepele, rode wijn. Fruitig en licht kruidig. Heerlijke begeleider van gegrild vlees, rijke pastagerechten, ovenschotels, de mediterrane keuken en gerijpte kazen.
  8. Pellegrino Parthenium Nero d’Avola: Toegankelijke Siciliaanse rode wijn met een zacht, fruitgedreven karakter en een lichte kruidigheid. Perfect bij pastagegrild vlees of gewoon als easy-drinking glas rode wijn.

00896a38 ae89 ba22 a87a 06aea42e69b2

Bij elke fles voegen we een technische fiche met achtergrond en serveertips toe, zodat je elke wijn nog beter leert kennen.

De prijs van deze wijnbox voor juni:
✔️ Bij ophalen in de winkel: € 101,00
✔️ Bij leveren op een gewenst leveradres in België: € 110,50

Opgelet: Verpakt in een praktische draagdoos. Geen geschenkverpakking, maar wél klaar om meteen te openen en samen van te genieten. Wil je er toch een geschenk van maken? Laat het ons even weten en we passen het aan!

BESTEL JE WIJNBOX VOOR JUNI

 

Zin om mee te proeven? 🍇

Wil je graag de De Moor Wijnbox van juni ontvangen? Bestel eenvoudig via de webshop en wij zorgen voor de rest. Na betaling zorgen wij ervoor dat de wijnbox netjes bij jou thuis wordt geleverd of je haalt de box af in onze winkel in Aalst.

We kijken er alvast naar uit om deze maandelijkse selectie met jullie te delen.

Onze sommelier kiest, jij ontdekt. Zin om mee te proeven?

Team De Moor
Samen genieten sinds 1910

BESTEL JE WIJNBOX VOOR JUNI

 

Update renovatieproject

Deze week zetten we graag een bijzondere plek in de kijker. Op de foto zie je de opvallende muur van ons toekomstige museum, waar we binnenkort het verhaal van De Moor zullen vertellen.

Van de eerste generaties tot vandaag: hier krijgen herinneringen, foto’s en verhalen een vaste plaats binnen ons vernieuwde pand.

Voor de muur komt bovendien een ruime zitbank waar bezoekers straks even kunnen neerzitten en alles rustig in zich opnemen.

5fbbbd76 ab86 e5d1 717d e7a8ea379ccd

Delen:

Gelijkaardige berichten

Rosé Guide

De Rosé Guide: Ontdek onze rosé selectie voor zonnige dagen 🌸 De eerste warme dagen zijn er. De zon blijft

Moederdagtip: moederdagpakketten 🌸

Moederdagtip: moederdagpakketten 🌸 Zondag 10 mei is het weer zover: Moederdag! Tijd om alle mama’s, plusmama’s, grootmoeders en bonusvrouwen in het zonnetje

Cadeautips voor moederdag 🎁

Cadeautips voor moederdag 🎁 Moederdag komt eraan… en eerlijk? Bloemen verwelken, schepen vergaan. Maar wat écht blijft hangen, is een