Blog

Start de zomervakantie in Zuiderse sfeer en serveer je favoriete cocktail in deze trendy bekers. Bij aankoop van een fles Bacardi 4 años, krijg je 2 gratis coconut bekers. Hieronder alvast 2 recepten die we met veel plezier zelf hebben geproefd.
MOJITO
INGREDIËNTEN
- 50 ml BACARDÍ 4 años Rum
- limoenpartjes
- verse muntblaadjes
- theelepels extra fijne suiker
- 25 ml sodawater
- Een takje verse munt
BEREIDING
1. Neem de limoenpartjes en pers ze in het glas. Druk de limoenpartjes en de suiker voorzichtig samen.
2. Kneus de muntblaadjes door ze tegen elkaar te slaan tussen je handpalmen, wrijf ze tegen de rand van het glas en doe ze ten slotte in het glas.
3. Vul vervolgens het glas voor de helft met gemalen ijs, voeg de BACARDÍ 4 años rum toe en roer.
4. Voeg gemalen ijs, een takje munt en club soda toe.
PINA COLADA
INGREDIËNTEN
50 ml BACARDÍ 4 anos Rum
35 ml verse kokosmelk
25 ml vers ananassap
3-4 stukken verse ananas
2 theelepels fijne kristalsuiker
BEREIDING
1. Doe de stukken ananas in een cocktailshaker en kneus ze een beetje (met een stamper of cocktaillepel).
2. Giet er daarna het ananassap en de kokosmelk bij en roer goed door elkaar tot de suiker is opgelost alvorens de BACARDÍ 4 años rum toe te voegen.
3. Vul de shaker met ijsblokjes en shake tot alles ijskoud is.
4. Giet het mengsel vervolgens in een hoog glas met gemalen ijs.
5. Werk af met een ananasschijf en -blad.
Delen:
Gelijkaardige berichten

Cadeautips voor moederdag 🥂👩👧💞
Cadeautips voor moederdag 🥂👩👧💞 Of je nu op zoek bent naar iets sprankelends, iets uit onze stokerij of een zéér stijlvolle

Save The Date – Summer Wine Tasting ☀️🍷
Save The Date – Summer Wine Tasting ☀️🍷 Zaterdag 10 Mei (12u-19u) Mei is een drukke maand, dus noteer deze

Een nieuw hoofdstuk voor De Moor: de werken zijn gestart! 🏗️🍷
Een nieuw hoofdstuk voor De Moor: de werken zijn gestart! 🏗️🍷 Het is zover: Onze verbouwing is officieel van start gegaan

Maak van Valentijn een schot in de roos! 🎯💘
Liefde gaat door de maag… maar ook door een goed gekozen cadeau! Valentijnsdag staat voor de deur, en wij helpen

We merken het niet alleen in onze winkel, maar ook via de webshop: de rumcategorie zit in de lift. Het lijkt erop

Gelukkig Nieuwjaar van Team De Moor!
Beste klant, Wij wensen jullie een sprankelend, bubbelend, borrelend 2025! We kijken met enthousiasme uit naar alles wat het nieuwe jaar ons