Cocktailrecept: Pasja Negroni met onze huisgemaakte producten πŸ’

In de Denderregio wordt er na een goeie kermisavond steevast afgesloten met vlaai en kriekskes. Klant Jens, zaakvoerder van BarCast in Gent en Culture Pub in Ninove,Β vertaalde dat warme, zoete gevoel naar een cocktail. En die mag gerust een beetje decadent zijn: deΒ Pasja Negroni.

Krachtig, rond, een tikkeltje bitterΒ en met onze huisgemaakteΒ Vlaaienlikeur De Moor,Β Jonge Jenever Dirk martensΒ enΒ opgelegde Krieken op Jenever.

 

Recept (voor 1 glas):

  • 4 cl Campari
  • 3 cl Vlaaienlikeur De Moor
  • 3 cl Dirk Martens jonge jenever
  • 1 barspoon sap van onze opgelegde Krieken op Jenever
  • Garnituur: 1 opgelegde kriek

91d95b56 138b 309d fc8f e1be550a08c7

 

Oorsprong naam

De naam is niet toevallig: wie onderuit zakt met dit glas, doet dat zoals een echte pasja. DeΒ kriekenΒ verwijzen bovendien speels naar de legendarische discotheekΒ Pacha.

 

Vlaaienlikeur De Moor

Vlaaienlikeur De Moor is een smeuΓ―ge likeur dat de volle smaak van versgebakken Vlaaien geeft, een echt Aalsters streekproduct.

ONTDEK PRODUCT

6baf2f55 ac5a bfb4 16f7 b0e8e7423e24

 

Krieken op Jenever

Jaarlijks leggen we zorgvuldig uitgekozen en geselecteerde noordkrieken op graanjenever van 30% Alc.Β Lekker bijΒ bv. ijsroom, gebak of gebraad.

ONTDEK PRODUCT

e0c49086 e956 d959 d581 6d502488cafd

 

Dirk Martens Jonge Jenever

Dirk Martens Jonge Jenever is een dubbele moutwijn met de smaak van jeneverbessen en graanalcohol.

ONTDEK PRODUCT

74be89f0 c351 5077 05b6 533ee40d5539

 

Campari

Campari is een Italiaans aperitief met een vibrant rode kleur en een heerlijk bittere smaak.Β Campari wordt vaak gemengd met frisdrank of sap of in een Negroni.

ONTDEK PRODUCT

cbcab127 0c0a fb7b 3e56 7b958726a87a

 

Meer inspiratie?

Neem een kijkje op onze blog!

BLOG

 

Delen:

Gelijkaardige berichten

Negroni met Flemish Gin 23

Flemish Gin 23 Negroni De Negroni is een echte klassieker onder de cocktails – een perfecte balans tussen bitter, zoet