Chartreuse Liqueur d’Elixir 1605
€ 69,00
Het werd voor het eerst gecreëerd in 2005 om de 400e verjaardag te herdenken van de overhandiging van het manuscript van het Elixir van het Lange Leven door de Duc d’Estrées aan de kartuizermonniken van Vauvert in Parijs. Deze likeur is geïnspireerd op de “Liqueur de Santé” of “Élixir de Table” die aan het begin van de 19e eeuw werd ontwikkeld en in 1840 de Chartreuse Verte werd.
Als after-dinner drink, serveer Chartreuse Liqueur d’Elixir 1605 gekoeld tussen 10 en 12°C of on the rocks om zijn volle smaak en aromatische complexiteit te ontdekken. Het wordt ook gebruikt bij het koken om zijn aromatische kracht naar boven te halen.
Beschrijving
Chartreuse is een kruidenlikeur genoemd naar het kartuizerklooster in de Franse Alpen en gemaakt door kartuizers, een orde van kluizenaars die samenleven in afzondering in een kluis en enkel op zondag in gemeenschap, van de Grande Chartreuse in de buurt van Grenoble.
Bijkomende informatie
Alcoholpercentage |
56,0 |
---|---|
Formaat |
70 cl |
Kleur |
Groen |
Land van herkomst | |
Merk | |
Smaakprofiel |
Aromatisch ,Vol |
Gerelateerde producten
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina