Banfi Centine Rosé

 12,60

Wat een top glas rosé, Banfi Centine Rosé heeft een diepe volle geur en smaak! Gemaakt van de druiven Sangiovese, Cabernet Sauvignon en Merlot, een unieke combinatie die veel zachtheid en frisheid brengt in de rosé wijn van Banfi. Deze wijn is uitstekend als aperitief en past heel goed bij hoofdgerechten met vis, maar ook bij gerechten op basis van wit vlees.

Vul optioneel een persoonlijke boodschap in om bij de geschenkverpakking toe te voegen

Opmerkingen over hoe de geschenkverpakking moet zijn? Bijvoorbeeld graag apart inpakken, per 2 flessen,...
Beschrijving

Banfi werd opgericht in 1978 dankzij door de Italiaans-Amerikaanse broers, John en Harry Mariani. Vanaf het begin was het doel van de twee broers het creëren van een state-of-the-art wijnmakerij, gecombineerd met de meest geavanceerde wetenschap in de wijngaarden voor de productie van premium wijnen.

Bijkomende informatie
Alcoholpercentage13,0
Formaat75 cl
Land van herkomst
Streek / Regio
AppellatieToscana IGTToscana IGT werd in het leven geroepen om meer vrijheid te geven aan wijnmakers, los van traditionele regels. Het is de thuisbasis van veel zogenaamde Super Tuscans. Hier worden Sangiovese en internationale druiven vaak gecombineerd, wat resulteert in wijnen met diepte, structuur en een moderne interpretatie van Toscaans terroir.
Merk
Druivensoort
KleurRosé
Jaartal2024
SmaakprofielVol, Zacht
Lekker bij