
Cocktailrecept: Pasja Negroni met onze huisgemaakte producten 🍒
Cocktailrecept: Pasja Negroni met onze huisgemaakte producten 🍒 In de Denderregio wordt er na een goeie kermisavond steevast afgesloten met

Kummel wat?
Kummellikeur De Moor is een karaktervolle likeur op basis van karwij- en komijnzaad, afgerond met citroenschil, venkel, anijs- en korianderzaad. Een aromatisch smaakprofiel dat zacht en zoet begint, maar krachtig eindigt, met een subtiele toets anijs.
Deze klassieke likeur maakt een stille comeback in de cocktailwereld. En wij doen graag ons deel om hem opnieuw onder de aandacht te brengen. Denk verder dan puur of on the rocks: kummel is een geheim wapen in cocktails, waar het kruidenprofiel net dat tikkeltje extra geeft.
Om je te inspireren, selecteerden we drie recepten die je zo mixt, met ingrediënten die je vaak al in huis hebt.
Mix mee met kummel. 3 cocktails, 1 likeur, 0 gedoe. Onze Kummellikeur De Moor maakt indruk met slechts enkele ingrediënten. Klassiek, kruidig en klaar om te verrassen.
Meng alle ingrediënten met ijs en strain in een gekoeld coupeglas. Garneer met de zeste van een appelsien.
De Kummel Cognac heeft een rijke, kruidige en verwarmende smaak.
Meng alle ingrediënten met ijs en strain in een gekoeld coupeglas. Garneer met de zeste van een appelsien of een Maraschinokers.
Deze cocktail doet denken aan een martini, maar dan met een zachte likeur-rijkdom. Licht kruidig en subtiel nootachtig.
Shake met ijs, strain in een gekoeld cocktailglas. Serveer met een kleine citroenzeste.
De Silver Bullet is fris, licht zurig met een aromatische karwijtoets.
Delen:

Cocktailrecept: Pasja Negroni met onze huisgemaakte producten 🍒
Cocktailrecept: Pasja Negroni met onze huisgemaakte producten 🍒 In de Denderregio wordt er na een goeie kermisavond steevast afgesloten met

Mini dranken van Stokerij De Moor
Mini dranken van Stokerij De Moor September voelt als een frisse start: het schooljaar begint, de vakantie zit erop en

Nieuw bij ons: 2 zomerse Gins & Picon van sterrenchef Tim Boury
Nieuw bij ons: 2 zomerse Gins & Picon van sterrenchef Tim Boury We zijn trots om drie nieuwe producten in ons

Flemish Gin 23 Negroni De Negroni is een echte klassieker onder de cocktails – een perfecte balans tussen bitter, zoet

Mocktail: Nogroni met Opius Rubedo en Martini Vibrante 🥃
De Nogroni: De Alcoholvrije Negroni Voor wie houdt van de bitterzoete charme van een klassieke Negroni, maar liever alcoholvrij drinkt,

Ontdek onze vlierbloesemproducten en maak je eigen Hugo
Ontdek onze vlierbloesemproducten en maak je eigen Hugo Heb je ze al zien bloeien? Vlierbloesems zijn dé geurige sterren van het
Clubmember
Als De Moor Clubmember ben je als eerste op de hoogte van exclusieve promo’s, events, nieuwigheden, limited editions en het laatste nieuws over onze stokerij en winkel.
VAT: BE0442.041.569
Excise n° : BE1G000012099
Wij verkopen enkel alcoholhoudende dranken aan klanten ouder dan 18 jaar.
De toegang is beperkt omwille van uw leeftijd. Lees meer