
5 keer apéro zonder alcohol Wat drink jij als je even geen alcohol drinkt? Ontdek 5 smaakvolle alternatieven die je alcohol niet

Aperitiefje? Graag! En dan gaat het vaak als volgt: wie geen alcohol drinkt, moet het stellen met versgeperst fruitsap – daar is op zich niks mis mee, maar echt feestelijk is het niet, toch? Chef Pieter Lonneville creëerde een fris parelend aperitief met de allures van de beste bubbels. Het resultaat is Buloo Apero, een elegante smaakbom op basis van gefermenteerde thee, kruiden en kersen.

Buloo is een elegant parelend aperitief met de allures van champagne, maar dan zonder alcohol. Fris en fruitig. Smaakvol in het glas, stijlvol in de hand. Ook wie geen alcohol drinkt, viert met een glas Buloo echt feest.

Buloo heeft genoeg diepgang om zich staande te houden tussen alcoholische aperitieven en is exclusief genoeg om zich te onderscheiden van andere alcoholvrije alternatieven. Met Buloo klink je op je gezondheid. Buloo is een natuurlijk aperitief met pure ingrediënten.
Buloo is een verrassend verfrissende combinatie van kombucha, rooibos, citroen, kers en kruiden. Buloo bevat geen bewaarmiddelen en geen kunstmatige smaakstoffen. Toch zit het aperitief vol smaak. Buloo krijgt zijn unieke smaak tijdens een natuurlijk fermentatieproces: fruitig, met kruidige toetsen en subtiele zure, bittere en zoete accenten. Lekker. En nog gezond ook. Serveer Buloo koel in een champagneglas, geniet van je ‘unguilty sparkling pleasure’ en drink vooral niet met mate.

Delen:

5 keer apéro zonder alcohol Wat drink jij als je even geen alcohol drinkt? Ontdek 5 smaakvolle alternatieven die je alcohol niet

Gelukkig Nieuwjaar van Team De Moor 🥂
Gelukkig Nieuwjaar van Team De Moor 🥂 Beste klant, We heffen het glas op een nieuw jaar vol smaak, gezelligheid en

Cadeautips Eindejaar 🎁 Hier begint de magie van de feestdagen! Of je nu zoekt naar een verfijnde champagne, een stijlvolle

Met het eindejaar in zicht plannen we opnieuw extra degustaties in de winkel. Kom gerust langs, proef mee en ontdek

Extra openingsuren december 2025!
Plan je bezoek: je kan hier onze aangepaste en extra openingsuren terugvinden voor de maand december 2025. Ontdek ook onze

Monin recepten: Herfstige koffies met de 0% Monin siropen ☕🍂
Herfstige koffies met de 0% Monin siropen ☕🍂 De herfst is hét seizoen van dekentjes, gezelligheid en warme dranken. Met
Clubmember
Als De Moor Clubmember ben je als eerste op de hoogte van exclusieve promo’s, events, nieuwigheden, limited editions en het laatste nieuws over onze stokerij en winkel.
VAT: BE0442.041.569
Excise n° : BE1G000012099
Wij verkopen enkel alcoholhoudende dranken aan klanten ouder dan 18 jaar.
De toegang is beperkt omwille van uw leeftijd. Lees meer