€ 26,50
Gélas Dégustation Set bevat 3 x 10 cl Gélas Armagnac, je ontdekt drie verschillende leeftijden. Ideaal als geschenk of om het assortiment te leren kennen.
Gélas 8 Ans d’Age – een blend van armagnac van minstens acht jaar oud in eikenhouten vaten. Subtiele noten van vanille, toast en gedroogd fruit. Zeer rond in de mond, fijn evenwicht, een smaakvolle Armagnac met finesse.
Gélas 18 Ans d’Age – een blend van armagnac van minstens 18 jaar oud in eikenhouten vaten. Een harmonieuze Armagnac die karakter en leeftijd combineert – de kwaliteit ervan getuigt van de karakteristieke eigenschappen van het merk.
Gélas 25 Ans d’Age – een blend van armagnac die minstens 25 jaar oud is, in eikenhouten vaten. Zeer elegante zoethout en gekristalliseerde abrikozen smaak. Een geweldige Bas Armagnac met een sterk karakter.
Alcoholpercentage |
40,0 |
---|---|
Formaat |
10 cl |
Merk | |
Leeftijd |
8 years ,18 years ,25 years |