Blog

Hartelijk dank voor jullie massale opkomst tijdens onze winter wine tasting op zaterdag 16 november 2024. Met maar liefst 36 verschillende wijnen op de proeftafel was het een waar genoegen om samen met jullie deze ontdekkingsreis te maken! We kijken graag terug op deze prachtige dag en delen graag welke wijnen het meest in de smaak vielen bij ons publiek.
ONTDEK ONZE VOLGENDE DEGUSTATIES
Deze wijnen vielen het meest in de smaak
Salvano Langhe Bianco heeft een strogele kleur. Wilde bloemen en exotisch fruit. Fris en makkelijk drinkbaar. Alle typische kenmerken van een klassieke niet-gerijpte chardonnay. Perfect als aperitief en combineert makkelijk met zeevruchten, kip- en varkensgerechten.
Sun Gate Chardonnay is een frisse, lichte Chardonnay met subtiele houttoets. In de geur en de smaak herken je tonen van citrus, appel en een zachte, bloemige toets, aangevuld met hints van tropisch fruit. De lichte houtlagering geeft de wijn extra diepgang. Heerlijk bij op vel gebakken zalm en romige pasta.
Qua kleur is Terres de Truffes Blanc nog vrij licht. In de neus eerst aroma’s van witte bloemen, een lichte honingtoets en aroma’s van steenfruit zoals pêche en abrikoos. In de mond heb je onmiddellijk een ronde aanzet, mooi vol qua stijl, maar ondersteund door een goeie mineraliteit die de aroma’s goed doet uitkomen.
Viñas Bastardas is een karakteristieke rode wijn die de levendigheid en complexiteit van het Spaanse terroir weerspiegelt. De wijn is een blend van Tinto Fino en Monastrell, wat hem zijn intense fruitige en kruidige smaakprofiel geeft. Casa Rojo produceert deze wijn in de regio Jumilla.
Sun Gate Red Zinfandel biedt een heerlijk, rijk aroma van rijp rood fruit, zoals framboos en zwarte kers, aangevuld met een subtiele kruidigheid en een vleugje peper. De wijn is uitgebalanceerd en karaktervol en laat zich mooi combineren met lamskoteletjes, vlees op de grill, fajita’s en enchiladas.
Nog tot eind november kunnen jullie genieten van onze promotie op alle geproefde wijnen. Via onderstaande knop zie je nog eens het overzicht!
Delen:
Gelijkaardige berichten

Een nieuw hoofdstuk voor De Moor: de werken zijn gestart! 🏗️🍷
Een nieuw hoofdstuk voor De Moor: de werken zijn gestart! 🏗️🍷 Het is zover: Onze verbouwing is officieel van start

Maak van Valentijn een schot in de roos! 🎯💘
Liefde gaat door de maag… maar ook door een goed gekozen cadeau! Valentijnsdag staat voor de deur, en wij helpen

We merken het niet alleen in onze winkel, maar ook via de webshop: de rumcategorie zit in de lift. Het lijkt erop

Gelukkig Nieuwjaar van Team De Moor!
Beste klant, Wij wensen jullie een sprankelend, bubbelend, borrelend 2025! We kijken met enthousiasme uit naar alles wat het nieuwe jaar ons

Ontdek onze favoriete champagnes voor de eindejaarsperiode
Oudejaarsavond nadert snel. En wat hoort er hoe dan ook bij deze periode? Champagne! Dit bruisende drankje is een echte

Last minute christmas shopping – aangepaste openingsuren! 🎄
Ben je last minute nog op zoek naar een fantastisch cadeau of die ene finishing touch voor je kerstdiner? Geen paniek!