€ 80,00
Aberfeldy 16YO is een uitzonderlijke whisky, die 16 jaar rustte op handgemaakte eikenhouten vaten en afgewerkt in ‘Oloroso sherryvaten’ om de whisky een subtiele smaak en een rondheid te geven. Honing, citrus en kruidnagel. Vol als fruitcake, dan een subtiele smaak van rijke pure chocolade en een overheerlijke afdronk.
Vaderdag Cadeautip
Uniek en gelimiteerd cadeau! Voor Vaderdag pakt Aberfeldy uit met iets speciaal, je kan namelijk je fles laten waxen en vervolgens personaliseren. Je kan op de dop een boodschap laten graveren. Hoe gaan we te werk?
1. Kies je whisky
12YO , 15YO of 16YO
2. Kies je boodschap (op de dop)
Op de dop zijn volgende standaard mogelijkheden beschikbaar:
- Happy Father’s Day Best Dad Ever
- Cheers to you dad
Vermeld dit via de opmerking van je bestelling aub!
3. Kies je verzendmethode
Deze fles kan je ophalen in onze fysieke winkel of laten verzenden via Bpost. We werken met bestellingen op reservatie zodat we iedereen kunnen garanderen van zijn fles.
Alcoholpercentage |
40,0 |
---|---|
Formaat |
70 cl |
Land van herkomst | |
Merk | |
Smaakprofiel |
Fruitig |
Soort | , |
Streek / Regio | |
Leeftijd |
16 years |