Home  –  Events  –  

Degustatie Vaderdag Irish Coffee met Teeling, Jack Daniel’s Bonded, Château d’Aussières

Degustatie Vaderdag Irish Coffee met Teeling, Jack Daniel’s Bonded, Château d’Aussières

Kom op zaterdag 13 juni de wijnen van Château d’Aussières proeven alsook Irish Coffee met Teeling en de Jack Daniel’s Bonded Whiskey’s.

13 jun 2026
10:00u -
18:00u
Stokerij De Moor, Gentsesteenweg 398 - B-9300 Aalst

GRATIS

GRATIS

Beschrijving

Teeling Small Batch is het neusje van de zalm in de bekroonde Irish Whiskey-serie. Het is een viering van onze innovatiegeest, waarbij elke stap van het proces een uniek karakter krijgt. Met de hand geselecteerde vaten met graan en malt whisky worden in eerste instantie maximum 6 jaar gerijpt in ex-bourbon vaten en vervolgens meer dan 6 maanden samen verzacht in Midden-Amerikaanse rumvaten voor een uniek, gedroogd fruitprofiel. Vandaag te proeven in Irish Coffee!

Jack Daniel’s Bonded heeft gerijpt in speciaal uitgeholde vaten die de whiskey blootleggen aan meer interactie met het hout en deze een intens karakter geven. De whiskey is een unieke en krachtige whiskey met een uitgesproken karakter. Gebotteld op 50°, biedt hij zachte karamel, bruine suiker en gebrande eikenhouten toetsen, die langzaam plaatsmaken voor een intense kruidige afdronk.

Deze methode wordt ook wel ‘Bottled-in-Bond’ genoemd. De wet (1897) stelt dat whiskey:

  • Moet voortkomen van één enkele distilleerderij
  • Geproduceerd in één distillatie seizoen
  • Gebotteld op 50°
  • Minimum 4 jaar gerijpt in een federaal entrepot

Dit garandeert niet alleen een ongeëvenaarde kwaliteit, maar ook een diepe en complexe smaak die zijn plaats in elke bar meer dan verdient. Een whiskey met karakter, wachtend om ontdekt te worden.

Jack Daniel’s Bonded Rye is een krachtige rye whiskey uit de Bonded Series, gebotteld op 100 proof en minimaal 4 jaar gerijpt. Dit zorgt voor een volle, expressieve stijl met diepgang. In de neus frisse toetsen van peer en appel. De smaak brengt een mooie balans tussen vanille, fruitige accenten en hints van esdoornsiroop en melasse. De afdronk is uitgesproken kruidig, zoals je van een klassieke rye mag verwachten. Een gedurfde whiskey voor liefhebbers van pit en complexiteit.

Jack Daniel’s Bonded Triple Mash is een unieke blend van drie straight whiskeys: American Malt, Rye en Tennessee Whiskey. Deze “bonded” whiskey wordt volgens strikte regels geproduceerd en minimaal 4 jaar gerijpt, wat zorgt voor extra diepgang en karakter. In de neus ontdek je tonen van gedroogd fruit, eikenhout en lichte toast. De smaak combineert zachte honingzoetheid met kruidige graantoetsen en een hint van droog hout. De afdronk is rond en licht kruidig. Een expressieve whiskey met een mooie balans tussen zoet, kruidig en hout.

A d’Aussières Chardonnay heeft een lichtgele kleur met groene accenten. Fijne aromatische neus met delicate toetsen. In de mond is de wijn vol, maar niet zwaar. De afdronk combineert rijkdom en levendigheid, met een lange afdronk. Deze witte wijn wordt het best gekoeld geserveerd bij een viscurry met kokos en limoen, een omelet met zalm en venkel of een fruitige witlofsalade. Ook leuk in geschenkverpakking!

A d’Aussières Rouge heeft een intense kleur met donkere granaatkleurige accenten. Mooie intensiteit in de neus. In de mond is de aanzet soepel. De afdronk blijft lang en harmonieus, goed omlijst door elegante tannines. Probeer deze rode wijn met couscous met groenten, gehaktballetjes van rundvlees, gevulde paprika’s of preisoep. Ook leuk in geschenkverpakking!

A d’Aussières Rosé heeft een aantrekkelijke lycheekleur met hints van framboos. Discrete, delicate neus met een subtiele hint van aardbei. In de mond is de wijn rond en pittig, met een aanhoudende afdronk die wordt versterkt door een heerlijke frisheid. Geniet van deze droge rosé op zichzelf met familie en vrienden. Of combineer hem met knapperige zeevruchtensalades en groentesticks met een frisse kaassaus.

Blason d’Aussières heeft een zeer donkerrode kleur met viooltjes. Intense neus met donker fruit. Het gehemelte ontwikkelt zich vervolgens, met veel rondheid, tot complexere tonen van kruiden. Goede lengte, eindigend met een evenwicht tussen finesse en dichtheid.

Meer events

16 mei 2026

GRATIS

Deze Fever-Tree Mojito Mixer 0% combineert zorgvuldig geselecteerde limoenen met aromatische munt tot een frisse, levendige...
Degustatie Fever-Tree Mojito Mixer 0%
23 mei 2026

GRATIS

Deze alcoholvrije Fever-Tree Passion Fruit Mixer van passievrucht, mango en vanille combineer je met vodka tot...
Degustatie Fever-Tree Passion Fruit Mixer 0%
30 mei 2026

GRATIS

Paterlikeur De Moor is een complexe kruiden- en plantenlikeur. Excellent voor de spijsvertering.
Degustatie Paterlikeur De Moor
6 jun 2026

GRATIS

Don Papa Masskara is een op Amerikaanse eiken vaten gerijpte rum. Ook leuk in giftpack!
Degustatie Don Papa Masskara