Home  –  Events  –  

Degustatie GlenAllachie 12YO

Degustatie GlenAllachie 12YO

De GlenAllachie 12YO is bekroond als ’s Werelds Beste Single Malt 2025. Deze ongeturfde Speyside whisky is een onmisbare toevoeging aan elke collectie

31 mei 2025
10:00u -
18:00u
Stokerij De Moor, Gentsesteenweg 398 - B-9300 Aalst

GRATIS

GRATIS

Beschrijving

De GlenAllachie 12YO is bekroond als ’s Werelds Beste Single Malt 2025. Deze ongeturfde Speyside whisky is een onmisbare toevoeging aan elke collectie. Onze kenmerkende botteling belichaamt onze onafhankelijke visie: uitzonderlijk hout is de sleutel tot buitengewone whisky. Zonder toegevoegde kleurstoffen of koude filtering. De kwaliteit spreekt voor zich.

De belangrijkste aroma’s zijn subtiele hints van pure chocolade, melasse en heidehoning, met op de achtergrond warme tonen van kaneel, espresso en smeuïge rozijnen. Van zodra je proeft, komen er rijke accenten van marsepein en rijp boomgaardfruit, gevolgd door een verwarmende mix van romige mokka, boterkaramel en een vleugje versgeraspte nootmuskaat. Deze rijke, perfect gebalanceerde whisky biedt een complexe mix van zoete specerijen, donkergebrande koffie, gestoofde appels, donker fruit, cacaopoeder, mokka en eikenhout, mede beïnvloed door de rijping in hoogwaardige vaten. De whisky heeft gerijpt in sherryvaten. Vol van smaak, heel mooi in balans en veelzijdig om op jouw manier van te genieten.

Sfeerfoto's

Meer events

24 mei 2025

GRATIS

Proef de dranken van Opius, zonder alcohol maar mét de volle ervaring van een spirit.
7 jun 2025

GRATIS

Proef op zaterdag 7 juni, de dag voor Vaderdag: The Glendronach 12YO whisky, Brockmans Gin, Brockmans...